Zmywarki naprawiamy w domu klienta i na warsztacie.
Zmywarki sprawiają dużo więcej problemów w naprawie niż pralki. Większość z nich jest wbudowana w meble z których nie zawsze da się je wysunąć bez problemu, często także jest problem z zamknięciem kranu jeśli długo nie był zamykany. 
Oferuję dwa rozwiązania.
 
W domu klienta:
Przed przyjazdem do naprawy zmywarkę należy wysunąć z zabudowy i odłączyć przewody wodne oraz elektryczny. Dlaczego? Bo to znacznie usprawni naprawę . Jeśli kranu nie będzie się dało zamknąć , przewodów przeprowadzić za meblami albo nawet wysunąć z zabudowy to niepotrzebnie będziemy tracić czas na zbędne  czynności nie związane z naprawą. Naprawy domu klienta wykonywane są w godzinach 8:00 - 16:00 . Nie zabieram się za takie naprawy po godzinie 17 , maszynę po naprawie trzeba sprawdzić a niema sensu siedzieć u klienta do godziny 20:00 albo i później.
 
Zalety: dla klienta jest wygodnie, nie musi nic przewozić. Wystarczy że będzie w domu i zdemontuje sprzęt.
 
Wady: tego typu naprawy mogą być czasochłonne , terminy także będą dłuższe. W razie gdy będą potrzebne części których nie mam ze sobą będzie je trzeba zamówić i umówić się na kolejny przyjazd. W razie usterki polegającej na wycieku wody przy obraniu zmywarki woda wylewa się na podłogę i pod meble co może je uszkodzić. Nie zawsze da się temu w pełni zapobiegać.
 
Naprawa na warsztacie :
Klient powinien dostarczyć sprzęt na warsztat po wcześniejszym umówieniu w godzinach 18:00 - 20:00 . Zalecam dostarczenie do mnie sprzętu przez klienta który jest w pracy cały dzień i wraca dopiero wieczorem.
Sprzęt diagnozuje i telefonicznie informuje o kosztach.
 
Zalety: wszystko odbywa się szybciej. Zmywarkę mogę kilka razy sprawdzić po naprawie robiąc jednocześnie coś innego a w razie konieczności poprawić i klient odbiera  pewny , naprawiony sprzęt. W razie wycieków nie ma opcji zalania kuchni u klienta.
 
Wady: sprzęt trzeba dostarczyć do mnie.
 
Cennik :
 
Diagnoza: 50zł
Naprawa: od 100zł + części