Naprawa zmywarek

Zmywarki naprawiamy w domu klienta i na warsztacie.

 

Specjalizujemy się w sprzęcie firmy Bosch i Siemens.

 

Zmywarki sprawiają dużo więcej problemów w naprawie niż pralki. Większość z nich jest wbudowana w meble z których nie zawsze da się je wysunąć bez problemu, często także jest problem z zamknięciem kranu jeśli długo nie był zamykany. 

Przed przyjazdem do naprawy zmywarkę należy wysunąć z zabudowy i odłączyć przewody wodne oraz elektryczny. Dlaczego? Bo to znacznie usprawni naprawę . Jeśli kranu nie będzie się dało zamknąć , przewodów przeprowadzić za meblami albo nawet wysunąć z zabudowy to niepotrzebnie będziemy tracić czas na zbędne  czynności nie związane z naprawą. Naprawy domu klienta wykonywane są w godzinach 8:00 – 18:00 . Nie zabieram się za takie naprawy po godzinie 18 , maszynę po naprawie trzeba sprawdzić a niema sensu siedzieć u klienta do godziny 20:00 albo i później.

Zajmujemy się regeneracją łożyskowań pomp myjących zmywarek . Zamiast wydawać 500 zł na nową pompę z wymianą można spokojnie naprawić starą.

Najczęstsze usterki zmywarek :

  • Wycieki. W wypadku zmywarek Bosch / Siemens są to kody błędu E15 lub migający kranik w wersji bez wyświetlacza.
  • Zabrudzenie , zatkanie elementów roboczych – ramion myjących i sitek.
    Błąd E22 do E24 w zmywarkach B. /S.
  • Brak grzania wody – spalona grzałka , uszkodzone zabezpieczenie termiczne lub ciśnieniowe (w starszych modelach) , błąd E09.
  • Uszkodzenie pompy spustowej , ciało obce w pompie.
  • Uszkodzona pompa myjąca . Błąd E24 lub brak pobierania wody. Opcjonalnie wcześniej głośna praca pompy podczas mycia. Da się naprawić przez wymianę łożyskowań pompy.

Cennik:

Diagnoza
50
Naprawa
od 100
  • + części

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart